Vysokoškolská menza Jednota v Praze hledá pokladní [Czech Republic]

Koleje a menzy Univerzity Karlovy hledají pro znovu otevřeny provoz menzu Jednotu v Praze, zaměstnance na pozici:

Pokladní

Pracovní náplň

  • Prodej doplňkového zboží při závodním stravování
  • Doplňování a kontrola zboží
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
  • Uživatelská znalost PC

Nabízíme

  • Příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje.
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, volné víkendy a svátky, 5 dnů osobního rozvoje.
  • Stravenkový paušál ve výší 70 Kč za odpracovaný den, Multisport karta, možnost stravování přímo v budově.

Nástup možný 1. 8. 2023 nebo po domluvě

Nabídky můžete zasílat na Yevheniia.Filei@kam.cuni.cz, tel.: 770 194 893

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby Koleje a menzy Univerzity Karlovy zpracovávali Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال