Értékesítő [Hungary]

Végre ideért a várva várt tavasz és jó idő. Ne halogasd tovább, jelentkezz hozzánk és válj nagyszerű csapatunk részévé. Nálunk nem csak anyagi biztonságod és szakmai fejlődésed érheted el.

Profi csapatunkba keresünk pénzügyi ügyintéző kollégákat, folyamatosan futó és új projektjeink számára.

Téged keresünk, amennyiben:

  • szakmai felsőfokú végzettséggel vagy PSZÁF/MNB vizsgával rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van
  • Meggyőző, dinamikus személyiség vagy
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna jellemez
  • Üzleties a megjelenésed

Feladatok:

  • Pénzügyi és hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű ügyfél tájékoztatás
  • Igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
  • A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
  • Ügyfélkapcsolatok építése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet

Amit kínálunk:

  • Alapbér + kiemelt teljesítmény alapú bérezés (elérhető nettó jövedelem: minimum 500.000Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együtt működés, szakmai fejlődés
  • Folyamatos, nagy mennyiségű új ügyfél állomány

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Fizetés: 500 000,00Ft havonta

Jelentkezési kérdés(ek)::

  • Rendelkezik MNB/ PSZÁF pénzügyi vizsgával?

Tanulmányok:

  • alapdiploma (Szükséges)

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال